Продукція > MURA > DE2E3KY102MA3BM02
DE2E3KY102MA3BM02 MURA
Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: MURA
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції DE2E3KY102MA3BM02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2E3KY102MA3BM02 DE2E3KY102MA3BM02 Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF