DE2E3KY102MN2AM01
DE2E3KY102MN2AM01 Murata Electronics
murata_de2e3ky102mn2am01-1186344.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors .2LS 1000PF 250V 20%
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2E3KY102MN2AM01 DE2E3KY102MN2AM01 Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 1000PF 250VAC RADIAL
товару немає в наявності