Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE2E3KY102MN3AU02F
DE2E3KY102MN3AU02F
DE2E3KY102MN3AU02F Murata Electronics
Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 300VAC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 300VAC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Features: Safety Series X1Y2, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE2E3KY102MN3AU02F DE2E3KY102MN3AU02F Виробник : Murata Electronics Lead,Resin_Ceramic_Cap_CAT.pdf Description: CAP CER 1000PF 300VAC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Features: Safety Series X1Y2
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1000 pF