DE475-102N21A
DE475_102N21A_00_Datasheet_RevA.pdf
Код товару: 163384
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DE475-102N21A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Current Rating (Amps): 24A
Configuration: N-Channel
Power - Output: 1800W
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Supplier Device Package: DE475
Voltage - Rated: 1000 V
товару немає в наявності
DE475-102N21A DE475-102N21A Виробник : IXYS DE475_102N21A_00_Datasheet_RevA.pdf RF MOSFET Transistors 1000V, 24A RF Power MOSFET