Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE6B3KJ151KN4AE01J
DE6B3KJ151KN4AE01J
DE6B3KJ151KN4AE01J Murata Electronics
DE6_KJ_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CERAMIC SAFETY 150PF X1/Y2
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 150 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CERAMIC SAFETY 150PF X1/Y2, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6B3KJ151KN4AE01J DE6B3KJ151KN4AE01J Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_E.pdf Description: CAP CERAMIC SAFETY 150PF X1/Y2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Capacitance: 150 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DE6B3KJ151KN4AE01J DE6B3KJ151KN4AE01J Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_E-3135420.pdf Safety Capacitors 150pF 10% 300VAC AEC-Q200