Продукція > MURATA ELECTRONICS > DE6B3KJ221KB3BE01J
DE6B3KJ221KB3BE01J
DE6B3KJ221KB3BE01J Murata Electronics
DE6_KJ_E-3135420.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 220PF 300V 10% 7.5MM
на замовлення 1730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 300V RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6B3KJ221KB3BE01J DE6B3KJ221KB3BE01J Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_E.pdf Description: CAP CER 220PF 300V RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF