DE6B3KJ331KA3B
DE6B3KJ331KA3B Murata Electronics
DE6_KJ_Type_DS.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 300VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 330 pF.
Інші пропозиції DE6B3KJ331KA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6B3KJ331KA3B DE6B3KJ331KA3B Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_B_E-1670648.pdf Safety Capacitors 300Vac 330pF B 10% X1 Y2