DE6B3KJ331KN3A
DE6B3KJ331KN3A Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
на замовлення 670 шт:
Написати відгук
Safety Capacitors 300Vac 330pF B 10% X1 Y2 Ammo Pack.
Інші пропозиції DE6B3KJ331KN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6B3KJ331KN3A DE6B3KJ331KN3A Виробник : Murata Electronics c85e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 330PF 300VAC RADIAL
товару немає в наявності
DE6B3KJ331KN3A DE6B3KJ331KN3A Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_B_E-1670648.pdf Safety Capacitors 300Vac 330pF B 10% X1 Y2 Ammo Pack