DE6B3KJ681KN3A
DE6B3KJ681KN3A Murata Electronics
DE6_KJ_Type_DS.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 300Vac 680pF B 10% X1 Y2 Ammo Pack.
Інші пропозиції DE6B3KJ681KN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6B3KJ681KN3A DE6B3KJ681KN3A Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_Type_DS.pdf Description: CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
товару немає в наявності
DE6B3KJ681KN3A DE6B3KJ681KN3A Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_B_E-1670648.pdf Safety Capacitors 300Vac 680pF B 10% X1 Y2 Ammo Pack