DE6E3KJ102MB3B
DE6E3KJ102MB3B Murata Electronics
DE6_KJ_E-3135420.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 1000PF 300V 20% 7.5MM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 1000pF; 300VAC; ±20%; THT; 7.5mm; Ø: 7mm, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø7x7mm, Height: 7mm, Operating temperature: -40...125°C, Leads: radial, Kind of capacitor: X1; Y2, Capacitance: 1nF, Terminal pitch: 7.5mm, Operating voltage: 300V AC, Diameter: 7mm, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: DE6.
Інші пропозиції DE6E3KJ102MB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6E3KJ102MB3B DE6E3KJ102MB3B Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 1000PF 300VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DE6E3KJ102MB3B DE6E3KJ102MB3B Виробник : MURATA c85e.ashx Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 1000pF; 300VAC; ±20%; THT; 7.5mm; Ø: 7mm
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø7x7mm
Height: 7mm
Operating temperature: -40...125°C
Leads: radial
Kind of capacitor: X1; Y2
Capacitance: 1nF
Terminal pitch: 7.5mm
Operating voltage: 300V AC
Diameter: 7mm