DE6E3KJ152MA3B
DE6E3KJ152MA3B Murata Electronics
DE6_KJ_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 1500PF 300V 20% 7.5MM
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DE6E3KJ152MA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6E3KJ152MA3B DE6E3KJ152MA3B Виробник : Murata Electronics North America c85e.ashx Description: CAP CER 1500PF 300VAC RADIAL