DE6E3KJ152MA4B
DE6E3KJ152MA4B Murata Electronics
DE6_KJ_E-3135420.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 1500pF 20% 300VAC AEC-Q200
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CERAMIC SAFETY 1500PF X1/Y2, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 300VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6E3KJ152MA4B DE6E3KJ152MA4B Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_E.pdf Description: CAP CERAMIC SAFETY 1500PF X1/Y2
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 300VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 1500 pF