DE6E3KJ152MB3B
DE6E3KJ152MB3B Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 1500PF 300VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300Vac 1500pF E 20% X1 Y2 Cut Leads.
Інші пропозиції DE6E3KJ152MB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6E3KJ152MB3B DE6E3KJ152MB3B Виробник : Murata Electronics c85e-6477.pdf Ceramic Disc Capacitors 300Vac 1500pF E 20% X1 Y2 Cut Leads