DE6E3KJ332MA3B
DE6E3KJ332MA3B Murata Electronics North America
c85e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3300PF 300VAC RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 3300pF; 300VAC; ±20%; THT; 7.5mm; Ø: 10mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3nF, Operating voltage: 300V AC, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 7.5mm, Operating temperature: -40...125°C, Leads: radial, Height: 7mm, Body dimensions: Ø10x7mm, Diameter: 10mm, Manufacturer series: DE6, Kind of capacitor: X1; Y2.
Інші пропозиції DE6E3KJ332MA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DE6E3KJ332MA3B DE6E3KJ332MA3B Виробник : Murata Electronics DE6_KJ_E.pdf Safety Capacitors 3300PF 300V 20% 7.5MM
товару немає в наявності
DE6E3KJ332MA3B DE6E3KJ332MA3B Виробник : MURATA c85e.ashx Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; X1,Y2; 3300pF; 300VAC; ±20%; THT; 7.5mm; Ø: 10mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3nF
Operating voltage: 300V AC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 7.5mm
Operating temperature: -40...125°C
Leads: radial
Height: 7mm
Body dimensions: Ø10x7mm
Diameter: 10mm