Продукція > TDK > DEA160710LT-5023B1
DEA160710LT-5023B1
DEA160710LT-5023B1 TDK
rf_lpf_dea160710lt-5023b1_en.pdf
Виробник: TDK
Description: RF FILTER LOW PASS 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1dB
Bandwidth: 30MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - DEA160710LT-5023B1 - Tiefpassfilter, 470MHz bis 770MHz, DVB-H, LTE, UMTS, 5G, 0603 [metrisch 1608], 4-polig, Reihe DEA, tariffCode: 85480090, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Bauform - Filter: 0603 [Metrisch 1608], euEccn: NLR, Filtertyp: Tiefpass, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: DEA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Durchlassfrequenz: 470MHz to 770MHz, Anwendungen HF-Filter: DVB-H, LTE, UMTS, 5G, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA160710LT-5023B1 DEA160710LT-5023B1 Виробник : TDK 4265849.pdf Description: TDK - DEA160710LT-5023B1 - Tiefpassfilter, 470MHz bis 770MHz, DVB-H, LTE, UMTS, 5G, 0603 [metrisch 1608], 4-polig, Reihe DEA
tariffCode: 85480090
Filtertyp: Tiefpass
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
на замовлення 395 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1dB
Bandwidth: 30MHz
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Мінімальне замовлення: 16
Мінімальне замовлення: 17
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Bauform - Filter: 0603 [Metrisch 1608]
euEccn: NLR
Filtertyp: Tiefpass
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DEA Series
Durchlassfrequenz: 470MHz to 770MHz
Anwendungen HF-Filter: DVB-H, LTE, UMTS, 5G
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 395 шт:
Мінімальне замовлення: 37
DEA160710LT-5023B1 DEA160710LT-5023B1 Виробник : TDK rf_lpf_dea160710lt-5023b1_en.pdf RF Filter Low Pass 710MHz 470MHz to 770MHz 4dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
товару немає в наявності