Продукція > TDK CORPORATION > DEA160787LT-5049A1
DEA160787LT-5049A1
DEA160787LT-5049A1 TDK Corporation
rf_lpf_dea160787lt-5049a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER LOW PASS 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 83MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
на замовлення 3664 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 0.6dB, Bandwidth: 83MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
DEA160787LT-5049A1 DEA160787LT-5049A1 Виробник : TDK rf_lpf_dea160787lt-5049a1_en.pdf RF Filter Low Pass 787MHz 704MHz to 787MHz 0.8dB 50Ohm SMD 6Pin 0603 T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 83MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)