Продукція > TDK > DEA161910LT-9031A1
DEA161910LT-9031A1
DEA161910LT-9031A1 TDK
rf_lpf_dea161910lt-9031a1_en.pdf
Виробник: TDK
RF Filter Low Pass 1910MHz 824MHz to 915MHz 0.8dB 50Ohm SMD 6Pin 0603 T/R
на замовлення 3143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 426
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER 869.5MHZ/1.81GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 869.5MHz Center, 1.81GHz Center, Insertion Loss: 0.6dB, Bandwidth: 91MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 869.5MHz Center, 1.81GHz Center
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 91MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DEA161910LT-9031A1 DEA161910LT-9031A1 Виробник : TDK rf_lpf_dea161910lt-9031a1_en.pdf RF Filter Low Pass 1910MHz 824MHz to 915MHz 0.8dB 50Ohm SMD 6Pin 0603 T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 0.6dB
Bandwidth: 91MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)