Продукція > TDK CORPORATION > DEA162400HT-8053A1
DEA162400HT-8053A1
DEA162400HT-8053A1 TDK Corporation
rf_hpf_dea162400ht-8053a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER HIGH PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 0.85dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
на замовлення 68000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - DEA162400HT-8053A1 - HF-Filter, 2400MHz bis 2500MHz, Hochpass, 0603 [metrisch 1608], Bluetooth, WLAN, tariffCode: 85045000, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Bauform - Filter: 0603 [Metrisch 1608], euEccn: NLR, Filtertyp: Hochpass, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: DEA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Durchlassfrequenz: 2400MHz to 2500MHz, Anwendungen HF-Filter: Bluetooth, WLAN, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA162400HT-8053A1 DEA162400HT-8053A1 Виробник : TDK 4151403.pdf Description: TDK - DEA162400HT-8053A1 - HF-Filter, 2400MHz bis 2500MHz, Hochpass, 0603 [metrisch 1608], Bluetooth, WLAN
tariffCode: 85045000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Bauform - Filter: 0603 [Metrisch 1608]
euEccn: NLR
Filtertyp: Hochpass
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DEA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Durchlassfrequenz: 2400MHz to 2500MHz
Anwendungen HF-Filter: Bluetooth, WLAN
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
DEA162400HT-8053A1 DEA162400HT-8053A1 Виробник : TDK Corporation rf_hpf_dea162400ht-8053a1_en.pdf Description: RF FILTER HIGH PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: High Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 0.85dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 19
tariffCode: 85045000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Filtertyp: Hochpass
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DEA Series