Продукція > TDK > DEA162690LT-5064A1
DEA162690LT-5064A1
DEA162690LT-5064A1 TDK
rf_lpf_dea162690lt-5064a1_en.pdf
Виробник: TDK
RF Filter Low Pass 2690MHz 699MHz to 2690MHz 0.23dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
на замовлення 2070 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 770
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LO PASS 1.6945GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.6945GHz Center, Insertion Loss: 0.18dB, Bandwidth: 1.991GHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA162690LT-5064A1 DEA162690LT-5064A1 Виробник : TDK Corporation rf_lpf_dea162690lt-5064a1_en.pdf Description: RF FILTER LO PASS 1.6945GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.6945GHz Center
Insertion Loss: 0.18dB
Bandwidth: 1.991GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 19
DEA162690LT-5064A1 DEA162690LT-5064A1 Виробник : TDK rf_lpf_dea162690lt-5064a1_en.pdf RF Filter Low Pass 2690MHz 699MHz to 2690MHz 0.23dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.6945GHz Center
Insertion Loss: 0.18dB
Bandwidth: 1.991GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)