Продукція > TDK > DEA162700LT-5014A1
DEA162700LT-5014A1
DEA162700LT-5014A1 TDK
rf_lpf_dea162700lt-5014a1_en.pdf
Виробник: TDK
RF Filter Low Pass 2700MHz 2300MHz to 2700MHz 0.4dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
на замовлення 1357 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 809
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER LOW PASS 2.55GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.55GHz Center, Insertion Loss: 0.4dB, Bandwidth: 300MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA162700LT-5014A1 DEA162700LT-5014A1 Виробник : TDK Corporation rf_lpf_dea162700lt-5014a1_en.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 2.55GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.55GHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 300MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.55GHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 300MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 10
Мінімальне замовлення: 10
DEA162700LT-5014A1 DEA162700LT-5014A1 Виробник : TDK rf_lpf_dea162700lt-5014a1_en.pdf RF Filter Low Pass 2700MHz 2300MHz to 2700MHz 0.4dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R