Продукція > TDK CORPORATION > DEA165150HT-8025C2
DEA165150HT-8025C2
DEA165150HT-8025C2 TDK Corporation
rf_hpf_dea165150ht-8025c2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER HIGH PASS 5.5GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 700MHz
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - DEA165150HT-8025C2 - HF-Filter, HF-Hochpassfilter, 5.15GHz bis 5.85GHz, 0603, tariffCode: 85363030, Filtergehäuse / Bauform: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Filtertyp: Hochpass, Anzahl der Pins: 4 Pins, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: DEA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Durchlassfrequenz: 5.15GHz to 5.85GHz, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Anwendungen HF-Filter: WLAN, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA165150HT-8025C2 DEA165150HT-8025C2 Виробник : TDK 3183638.pdf Description: TDK - DEA165150HT-8025C2 - HF-Filter, HF-Hochpassfilter, 5.15GHz bis 5.85GHz, 0603
tariffCode: 85363030
Filtergehäuse / Bauform: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Filtertyp: Hochpass
Anzahl der Pins: 4 Pins
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DEA Series
productTraceability: No
Durchlassfrequenz: 5.15GHz to 5.85GHz
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Anwendungen HF-Filter: WLAN
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 349 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
DEA165150HT-8025C2 DEA165150HT-8025C2 Виробник : TDK rf_hpf_dea165150ht-8025c2_en.pdf RF Filter High Pass 5150MHz 5150MHz to 5850MHz 0.5dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
Мінімальне замовлення: 856
DEA165150HT-8025C2 DEA165150HT-8025C2 Виробник : TDK Corporation rf_hpf_dea165150ht-8025c2_en.pdf Description: RF FILTER HIGH PASS 5.5GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: High Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 0.4dB
Bandwidth: 700MHz
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 18
tariffCode: 85363030
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Filtertyp: Hochpass
Anzahl der Pins: 4 Pins
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DEA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Anwendungen HF-Filter: WLAN
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 349 шт:
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 33