Продукція > TDK CORPORATION > DEA165538BT-2236B1-H
DEA165538BT-2236B1-H
DEA165538BT-2236B1-H TDK Corporation
rf_bpf_dea165538bt-2236b1-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER BAND PASS 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
на замовлення 56000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.8dB, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA165538BT-2236B1-H DEA165538BT-2236B1-H Виробник : TDK rf_bpf_dea165538bt-2236b1-h_en.pdf RF Filter Band Pass 5538MHz 5150MHz to 5925MHz 2dB 50Ohm SMD 3Pin 0603 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 806
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 16
Мінімальне замовлення: 16