Продукція > TDK > DEA165550BT-2322A1-H
DEA165550BT-2322A1-H
DEA165550BT-2322A1-H TDK
rf_bpf_dea165550bt-2322a1-h_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning 5150-5950MHz
на замовлення 5288 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 5.55GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.55GHz Center, Insertion Loss: 1.55dB, Bandwidth: 800MHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA165550BT-2322A1-H DEA165550BT-2322A1-H Виробник : TDK Corporation rf_bpf_dea165550bt-2322a1-h_en.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 5.55GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.55GHz Center
Insertion Loss: 1.55dB
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.55GHz Center
Insertion Loss: 1.55dB
Bandwidth: 800MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)