Продукція > TDK CORPORATION > DEA165950LT-5134A1
DEA165950LT-5134A1
DEA165950LT-5134A1 TDK Corporation
DEA165950LT-5134A1.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER LOW PASS 5.425GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.425GHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 1.05GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
на замовлення 72000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: TDK - DEA165950LT-5134A1 - Tiefpassfilter, 4.9GHz bis 5.95GHz, WLAN, 0603 [metrisch 1608], 4-polig, Produktreihe DEA, tariffCode: 85480090, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Bauform - Filter: 0603 [Metrisch 1608], euEccn: NLR, Filtertyp: Tiefpass, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: DEA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Durchlassfrequenz: 4.9GHz to 5.95GHz, Anwendungen HF-Filter: WLAN, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA165950LT-5134A1 DEA165950LT-5134A1 Виробник : TDK 4265851.pdf Description: TDK - DEA165950LT-5134A1 - Tiefpassfilter, 4.9GHz bis 5.95GHz, WLAN, 0603 [metrisch 1608], 4-polig, Produktreihe DEA
tariffCode: 85480090
Filtertyp: Tiefpass
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
DEA165950LT-5134A1 DEA165950LT-5134A1 Виробник : TDK Corporation DEA165950LT-5134A1.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 5.425GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.425GHz Center
Insertion Loss: 0.7dB
Bandwidth: 1.05GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 20
Мінімальне замовлення: 732
Мінімальне замовлення: 17
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Bauform - Filter: 0603 [Metrisch 1608]
euEccn: NLR
Filtertyp: Tiefpass
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DEA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Durchlassfrequenz: 4.9GHz to 5.95GHz