Продукція > TDK CORPORATION > DEA202450BT-7227A1-H
DEA202450BT-7227A1-H TDK Corporation
DEA202450BT-7227A1-H_Ver1.2.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER BALANCE 2.45GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Filter Type: Balance
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.7dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BALANCE 2.45GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad, Filter Type: Balance, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 2.7dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active.
Інші пропозиції DEA202450BT-7227A1-H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA202450BT-7227A1-H Виробник : TDK Corporation DEA202450BT-7227A1-H_Ver1.2.pdf Description: RF FILTER BALANCE 2.45GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Balance
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.7dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.039" (1.00mm)