Продукція > TDK CORPORATION > DEA205425BT-2190E2
DEA205425BT-2190E2
DEA205425BT-2190E2 TDK Corporation
DEA205425BT-2190E2.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF FILTER BANDPASS 5.435GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.435GHz Center
Insertion Loss: 0.81dB
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 5.435GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.435GHz Center, Insertion Loss: 0.81dB, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEA205425BT-2190E2 DEA205425BT-2190E2 Виробник : TDK DEA205425BT-2190E2.pdf Signal Conditioning LTCC BAND PASS FLTR 4920 - 5950MHz
на замовлення 154 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
DEA205425BT-2190E2 DEA205425BT-2190E2 Виробник : TDK Corporation DEA205425BT-2190E2.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 5.435GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.435GHz Center
Insertion Loss: 0.81dB
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Мінімальне замовлення: 9
DEA205425BT-2190E2 Виробник : TDK DEA205425BT-2190E2.pdf RF Filter Band Pass 5425MHz 4920MHz to 5950MHz 1.2dB 50Ohm SMD 4Pin 0805 Reel
Мінімальне замовлення: 548