Продукція > MURATA > DEBB33A682KA3B
DEBB33A682KA3B Murata
Murata_DE.pdf
Виробник: Murata
Конденсатор керамічний вивідний, С = 6,8 нФ, Uном, В = 1 000, ТКЄ = B, Точн., % = 10, Rm, мм = 7,5, Габ. розм., мм = 15 x 18, Т,°С = -25...+85, Тип вив. = радіальні, Серія = DEB,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 6800PF 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 6800 pF.
Інші пропозиції DEBB33A682KA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBB33A682KA3B DEBB33A682KA3B Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 6800PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 6800 pF