Продукція > MURATA > DEBB33D102KN2A
DEBB33D102KN2A Murata
Murata_DE.pdf
Виробник: Murata
Конденсатор керамічний вивідний, С = 1 нФ, Uном, В = 2 000, ТКЄ = B, Точн., % = 10, Rm, мм = 5, Габ. розм., мм = 8 x 11, Т,°С = -25...+85, Тип вив. = радіальні, Серія = DEB,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1500 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний вивідний, С = 1 нФ, Uном, В = 2 000, ТКЄ = B, Точн., % = 10, Rm, мм = 5, Габ. розм., мм = 8 x 11, Т,°С = -25...+85, Тип вив. = радіальні, Серія = DEB,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1500 шт.
Інші пропозиції DEBB33D102KN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBB33D102KN2A DEBB33D102KN2A Виробник : Murata Electronics c85e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
DEBB33D102KN2A DEBB33D102KN2A Виробник : Murata Electronics DEB_2kV-3kV_E-1670618.pdf Ceramic Disc Capacitors 1000pF 2000volts B 10%