DEBB33D471KA2B
DEBB33D471KA2B Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 470PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 470pF 2000volts B 10%.
Інші пропозиції DEBB33D471KA2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBB33D471KA2B DEBB33D471KA2B Виробник : Murata Electronics DEB_2kV-3kV_E-1670618.pdf Ceramic Disc Capacitors 470pF 2000volts B 10%