DEBB33F102KN3A
DEBB33F102KN3A Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 0.001uF 3150 Volts 0.1
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 3.15KV RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3150V (3.15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції DEBB33F102KN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBB33F102KN3A DEBB33F102KN3A Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 1000PF 3.15KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3150V (3.15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF