DEBB33F151KCDB
DEBB33F151KCDB Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 150pF 3150volts B 10%
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 3.15KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3150V (3.15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 150 pF.
Інші пропозиції DEBB33F151KCDB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBB33F151KCDB DEBB33F151KCDB Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 150PF 3.15KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3150V (3.15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 150 pF