DEBB33F221KCDB
DEBB33F221KCDB Murata Electronics
Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 220PF 3.15KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3150V (3.15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 3.15KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3150V (3.15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.
Інші пропозиції DEBB33F221KCDB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBB33F221KCDB DEBB33F221KCDB Виробник : Murata Electronics DEB_2kV-3kV_E-1670618.pdf Ceramic Disc Capacitors 220pF 3150volts B 10%