DEBE33A103ZA3B
DEBE33A103ZA3B Murata Electronics North America
c85e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
на замовлення 18642 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
10nF 1kV -20/+80% d:13mm, P:7.5mm Конденсаторы.
Інші пропозиції DEBE33A103ZA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBE33A103ZA3B c85e.pdf 10nF 1kV -20/+80% d:13mm, P:7.5mm Конденсаторы