DEBE33A472ZN2A
DEBE33A472ZN2A Murata Electronics
Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 1KV RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Інші пропозиції DEBE33A472ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBE33A472ZN2A DEBE33A472ZN2A Виробник : Murata Electronics Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf Description: CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 4700 pF