DEBE33D102ZB2B
DEBE33D102ZB2B Murata Electronics
Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції DEBE33D102ZB2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBE33D102ZB2B DEBE33D102ZB2B Виробник : Murata Electronics DEB_2kV-3kV_E-1670618.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.001uF 2000Volts -20% to 80%