DEBE33D222ZB2B
DEBE33D222ZB2B Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2200PF 2KV RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0022uF 2000Volts -20% to 80%.
Інші пропозиції DEBE33D222ZB2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBE33D222ZB2B DEBE33D222ZB2B Виробник : Murata Electronics DEB_2kV-3kV_E-1670618.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0022uF 2000Volts -20% to 80%