Продукція > MURATA > DEBE33D472ZA2B
DEBE33D472ZA2B Murata
DEBE33D102ZA2B.pdf
Виробник: Murata
Конденсатор керамічний вивідний, С = 4 700 pF, Uном, В = 2 000 V, ТКЄ = E, Точн., % = -20, 80, Rm, мм = 5, Габ. розм., мм = 11 x 14, Т,°С = -25...+85, Тип вив. = радіальні, Серія = DEB,... Група товару: Конденсатори Корпус: 11x14mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 250 шт
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 2KV RADIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Інші пропозиції DEBE33D472ZA2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBE33D472ZA2B DEBE33D472ZA2B Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 4700PF 2KV RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
DEBE33D472ZA2B DEBE33D472ZA2B Виробник : Murata Electronics DEB_2kV-3kV_E-1670618.pdf Ceramic Disc Capacitors 4700pF 2000volts E +80-20%