DEBE33F222ZB3B
DEBE33F222ZB3B Murata Electronics
Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2200PF 3.15KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3150V (3.15kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 3.15KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3150V (3.15kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 2200 pF.
Інші пропозиції DEBE33F222ZB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBE33F222ZB3B DEBE33F222ZB3B Виробник : Murata Electronics c85e-522724.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0022uF 3150Volts -20% to 80%