DEBF33A103ZN2A
DEBF33A103ZN2A Murata Electronics North America
c85e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
на замовлення 3695 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.01uF 20% 1kVDC.
Інші пропозиції DEBF33A103ZN2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEBF33A103ZN2A DEBF33A103ZN2A Виробник : Murata Electronics North America c85e.pdf Description: CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
DEBF33A103ZN2A c85e.pdf
DEBF33A103ZN2A DEBF33A103ZN2A Виробник : Murata Electronics DEB_1kV_E-1670720.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.01uF 20% 1kVDC