DEC1X3J100JA3BMS1
DEC1X3J100JA3BMS1 Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 10pF 6300Volts 5%
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 6.3KV SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6300V (6.3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEC1X3J100JA3BMS1 DEC1X3J100JA3BMS1 Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 10PF 6.3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6300V (6.3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF