DEC1X3J120JA3B
DEC1X3J120JA3B Murata Electronics
Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 12PF 6.3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6300V (6.3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 12 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 12PF 6.3KV SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6300V (6.3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 12 pF.
Інші пропозиції DEC1X3J120JA3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEC1X3J120JA3B DEC1X3J120JA3B Виробник : Murata Electronics c85e-522724.pdf Ceramic Disc Capacitors 12pF 6300Volts 5%