DEC1X3J121JC4B
DEC1X3J121JC4B Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 120pF 6300volts SL 5%
на замовлення 694 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 120PF 6.3KV SL RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 6300V (6.3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 120 pF.
Інші пропозиції DEC1X3J121JC4B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEC1X3J121JC4B DEC1X3J121JC4B Виробник : Murata Electronics Safety Certified, High Voltage Ceramic Capacitors.pdf Description: CAP CER 120PF 6.3KV SL RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 6300V (6.3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.551" Dia (14.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 120 pF