DECB33J681KC4B
DECB33J681KC4B Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 680pF 6300volts B 10%
на замовлення 700 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 6.3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Flame Retardant, Voltage - Rated: 6300V (6.3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 680 pF.
Інші пропозиції DECB33J681KC4B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DECB33J681KC4B DECB33J681KC4B Виробник : Murata Electronics DEx_Part_Numbering.pdf Description: CAP CER 680PF 6.3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, Flame Retardant
Voltage - Rated: 6300V (6.3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 680 pF