DECE33J102ZC4B
DECE33J102ZC4B Murata Electronics
c85e-522724.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ceramic Disc Capacitors 1000pF 6300volts E +80-20%
на замовлення 175 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 6.3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Flame Retardant, Voltage - Rated: 6300V (6.3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції DECE33J102ZC4B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DECE33J102ZC4B
Код товару: 142905
Додати до обраних Обраний товар
DEx_Part_Numbering.pdf Корпусні та встановлювальні вироби > Аксесуари до корпусів
товару немає в наявності
DECE33J102ZC4B DECE33J102ZC4B Виробник : Murata Electronics DEx_Part_Numbering.pdf Description: CAP CER 1000PF 6.3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage, Flame Retardant
Voltage - Rated: 6300V (6.3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF