DEHR32E471KA2B
DEHR32E471KA2B Murata Electronics
c85e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 470PF 250V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 470pF 250Volts 10%.
Інші пропозиції DEHR32E471KA2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR32E471KA2B DEHR32E471KA2B Виробник : Murata Electronics e_CNC84E_MKVM2_MKVET1_C84EK-1671126.pdf Ceramic Disc Capacitors 470pF 250Volts 10%