DEHR33A332KB3B
DEHR33A332KB3B Murata Electronics North America
c85e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3300PF 1KV 10% RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 1000 Volts 0.1.
Інші пропозиції DEHR33A332KB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33A332KB3B DEHR33A332KB3B Виробник : Murata Electronics DEH_500V-1kV_E-1670810.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0033uF 1000 Volts 0.1