DEHR33A681KB2B
DEHR33A681KB2B Murata Electronics North America
c85e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 680PF 1KV 10% RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 680pF 1000 Volts 10%.
Інші пропозиції DEHR33A681KB2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33A681KB2B DEHR33A681KB2B Виробник : Murata Electronics DEH_500V-1kV_E-1670810.pdf Ceramic Disc Capacitors 680pF 1000 Volts 10%