DEHR33D182KB3B
DEHR33D182KB3B Murata Electronics
Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1800PF 2KV RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 0.0018uF 2000 Volts 0.1.
Інші пропозиції DEHR33D182KB3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D182KB3B DEHR33D182KB3B Виробник : Murata Electronics DEH_2kV-3kV_E-1671056.pdf Ceramic Disc Capacitors 0.0018uF 2000 Volts 0.1