DEHR33D331KN3A
DEHR33D331KN3A Murata Electronics
Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 330PF 2KV RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 330pF 2000 Volts 10%.
Інші пропозиції DEHR33D331KN3A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D331KN3A DEHR33D331KN3A Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified,%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 330PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
DEHR33D331KN3A DEHR33D331KN3A Виробник : Murata Electronics DEH_2kV-3kV_E-1671056.pdf Ceramic Disc Capacitors 330pF 2000 Volts 10%