Продукція > MURATA > DEHR33D332KA4B
DEHR33D332KA4B Murata
DEBE33D102ZA2B.pdf
Виробник: Murata
Конденсатор керамічний вивідний, С = 3,3 нФ, Uном, В = 2 000, ТКЄ = R, Точн., % = 10, Rm, мм = 10, Габ. розм., мм = 19 x 22, Т,°С = -25...+125, Тип вив. = радіальні, Серія = DEH,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 50 шт
Написати відгук
Description: CAP CER 3300PF 2KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 3300 pF.
Інші пропозиції DEHR33D332KA4B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DEHR33D332KA4B DEHR33D332KA4B Виробник : Murata Electronics Safety%20Certified%2C%20High%20Voltage%20Ceramic%20Capacitors.pdf Description: CAP CER 3300PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
DEHR33D332KA4B DEHR33D332KA4B Виробник : Murata Electronics DEH_2kV-3kV_E-1671056.pdf Ceramic Disc Capacitors 3300pF 2000volts R 10%